Don UndeenMaloniai kviečiame atvykti į seminarą apie medijų taikymą kūrybinėse industrijose ir muziejuose.

Seminarą ves Niujorko Metropolitano meno muziejaus medijų laboratorijos ekspertas Don Undeen. „Mes diskutuosime, kaip muziejai ir kitos kultūros organizacijos gali būti labiau integruotos į žmonių kasdienį gyvenimą. Taip pat kalbėsime apie skaitmenines technologijas, kaip jos gali sujungti muziejus“, – pagrindines renginio gaires nubrėžė D. Undeen.

Seminaro svečias atsakingas už muziejaus darbuotojų bendravimą su naujųjų technologijų atstovais, skatinant naujų idėjų generavimą ir pritaikymą.

Seminaras vyks VU KF Žurnalistikos instituto Vilniaus balso auditorijoje birželio 6 d. 11 val. Adresas – Maironio g. 7, Vilnius.