geraDėstytojos  Birutės Onos Palovienės anglų kalbos paskaitos – kūrybingumo ir pasaulio kultūros iššūkis KF studentams.

Kūrybos komunikaciją studijuojantys jaunuoliai visą semestrą lavino ne tik anglų kalbos įgūdžius, bet ir sužinojo apie didžiausius meno centrus, kino industriją, kompiuterinių žaidimų pramonės istoriją. „Nuo Niujorke esančio Modernaus meno muziejaus „MoMA“ iki Londono „Tate Modern“, nuo Gugenheimo iki Holivudo ir, žinoma, Bolivudo. Buvo pristatytos garsiausios pasaulio ekspozicijos, meno kūriniai, jų autoriai“, – trumpai, ko mokėsi semestro metu, pristatė Agnė Alijauskaitė.

Daugelį kūrybos komunikacijos studentų nustebino Holivudo istorijoje įrašytų lietuviškų pavardžių gausa, o Bolivudo filmų kūrimo evoliucija iki šių dienų neabejotinai – vienas įdomiausių kūrybinių industrijų reiškinių.

Pristatymų metu rodytos fotografijos, ištraukos iš filmų, vaizdo klipų. Kūrybingumą lavinantys studentai nustebindavo vizualinėmis transformacijomis: tapdavo modernaus meno muziejaus darbuotojais, Bolivudo aktorėmis ar kompiuterinio žaidimo herojais. Po išradingų pasirodymų KF kūrybos komunikacijos studentai diskutuodavo apie tam tikrą meno kūrinį, jo vertinimo kriterijus, įvairių industrijų kuriamus produktus bei jų ateities perspektyvas. „Kultūrinis vyksmas paskaitų metu buvo įdomus nuotykis. Kūrybingi sprendimai neabejotinai padės dar ilgai prisiminti įgytas žinias ir pritaikyti jas praktikoje“, – įdomiomis paskaitomis džiaugėsi Agnė Alijauskaitė.

Kūrybos komunikacijos studentai mokomi apdoroti informaciją ir planuoti viešą komunikaciją, parengti kūrybinę idėją ir ją pateikti kaip projektą, paslaugą, produktą, naudodamiesi šiuolaikinėmis technologijomis. Dėstomos žodžio, garso, vaizdo raiškos. Pabaigę šias studijas, absolventai gali organizuoti renginius, informacijos sklaidą, planuoti ir organizuoti komunikacijos kampanijas, rengti scenarijus. Taip pat galima dirbti kūrybinių industrijų sektoriuje (kinas ir videomenas, leidyba, radijo ir televizijos programų kūrimas ir transliavimas, reklama.