IMG 5998Fakulteto kultūros informacijos ir komunikacijos (KIK) studentai suorganizavo netradicinį gyvojo muziejaus renginį.

KF Žurnalistikos instituto kiemelyje kiekvienas žmogus galėjo tapti unikaliu ir gyvu eksponatu, kuriam muziejus padeda kurti ir autentiškoje, ir modernių technologijų erdvėje. Pirmo kurso KIK studentai, bendradarbiaudami su KF Muzeologijos katedra, sukūrė iš tiesų unikalią erdvę, kurioje muziejus pasirodė visai kitokiu kampu.

Renginio lankytojai galėjo dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse ir taip tapti gyvu eksponatu. Daugiausia svečių norėjo ne tik nekasdieniškai susipinti plaukus, bet ir bent trumpam pakeisti jų spalvą. Šventės dalyviai noriai išbandė kitą pramogą – laikinas tatuiruotes. Kas nedrįso išmarginti savo kūno, galėjo išbandyti piešimą ant marškinėlių. Komiksų kūrimo dirbtuvėse visi norintieji galėjo nusipiešti komiksą ir vėliau pasidalyti su kitais. Renginio metu buvo kuriamas specialus grafičio piešinys – renginio simbolis.

Taip pat gyvo netradicinio muziejaus atmosferą kūrė žymūs jaunimo muzikos atlikėjai. Duetas Dominyka ir Rokas bei Eglė Sirvydytė džiugino akustiniais garsais bei pavasariškomis melodijomis, kiti – Salty Fingers, Pranza, Martin Virgin, Vaiper, YOUWIN, LeMing – atgaivino bohemišką žurnalistų kiemelį ir privertė ne vieną atsistoti ir parodyti įdomiausius šokio judesius.

Pirmą kartą vykęs „Išlipk iš rėmų“ renginys buvo tikras iššūkis KIK pirmakursiams. Organizatoriai džiaugiasi, kad renginys pranoko lūkesčius ir jau dabar galvojama apie kitų metų gyvojo muziejaus renginį, galbūt jau didesnėse erdvėse ir siūlantį dar daugiau kūrybinių dirbtuvių bei muzikinių pasirodymų.