mini 7Informologijos studijos KF ir vadovavimas „Microsoft“ korporacijos rinkodarai Rytų šalyse. Tai – tik keli Martyno Bieliūno, KF  alumno, gyvenimo aprašymo įrašai.

Renginyje „Informacijos vadybininko sėkmės istorijos“ KF absolventas dalijosi žiniomis apie informacijos galią bei įvardijo perspektyviausias komunikacijos specialistų darbo sritis.

„Informacija – šiandieninė valiuta“, – pokalbį su studentais pradėjo M. Bieliūnas, pažymėjęs, kad informacijos procesai ir valdymas yra svarbiausi įmonės veiklos ramsčiai. „Microsoft“ korporacija per metus informaciniams procesams palaikyti išleidžia bent 1 milijardą JAV dolerių“, – savo mintis skaičiais iliustravo daugiau nei dešimtmetį tarptautinėje kompanijoje dirbantis KF absolventas. „Microsoft“ darbuotojams informacijos valdymas padeda analizuoti skirtingų šalių rezultatus, daryti išvadas bei apskaičiuoti, kiek kainuoja vieno kliento pritraukimas. Vis dėlto M. Bieliūnas pastebėjo, kad Lietuvoje vis dar reikia įrodyti informacijos vertę.


Renginio svečias klausinėjo studentų apie būsimas darbo sritis ir patarė, kur verta žvalgytis ateities darbų. Perspektyviausia, anot M. Bieliūno, skaitmeninė rinkodara, dar neišpopuliarėjusi Lietuvoje: „Mes – akmens amžiuje. Trūksta specialistų, profesionalų yra tik keli, o jų paslaugos kainuoja brangiai.“ Taip pat renginio svečias išskyrė reklamos projektų vadovų specialybę, kurių paklausa stabiliai auga. M. Bieliūnas akcentavo ir viešųjų ryšių pokyčius. „Vyksta drastiški pasikeitimai. Dabar reikalaujama pritraukti klientus, galvoti, kaip straipsnis juos paveiks“, – naujus darbo rinkos reikalavimus dėstė alumnas, pastebintis, kad anksčiau viešųjų ryšių specialistai buvo atsakingi už krizių valdymą, dabar reikalaujama užkirsti kelią krizėms atsirasti.


M. Bieliūnas patarė išmokti derinti discipliną ir kūrybiškumą – savybes, padėsiančias įsitvirtinti darbo rinkoje. Taip pat svajonių darbo paieškos palengvės, įgijus specializuotas žinias. „Turite būti kaip nusmailintas pieštukas, kuo tikslesni gebėjimai, tuo greičiau ir lengviau gausite jums patinkantį darbą“, – įsitikinęs KF absolventas, pataręs jau studijų metu smailinti įgūdžius konkrečia linkme.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos