Maloniai kviečiame Komunikacijos fakulteto absolventus, dėstytojus, studijų programų socialinius partnerius, studentų artimuosius, draugus į diplomų įteikimo šventę. Ceremonija vyks 2024 m. birželio 26 d. 10:00 val. Šv. Jonų bažnyčioje.

naujienai diplomai 24.06

Iškilmių metu diplomai bus teikiami Komunikacijos fakulteto bakalauro (Kūrybos komunikacijos, Leidybos ir reklamos, Verslo informacijos vadybos, Žurnalistikos studijų programos), magistrantūros (Analitinės žurnalistikos, Informacijos sistemų vadybos, Komunikacijos mokslų studijų programos) ir doktorantūros studijų absolventams. Studentus sveikins Komunikacijos fakulteto dekanė, dėstytojai ir socialiniai partneriai.

Pagrindinė informacija:
Data: 2024 m. birželio 26 d., trečiadienis
Laikas: 10:00 val. (numatoma renginio trukmė – apie 2 val.)
Vieta: Šv. Jonų bažnyčia (Šv. Jono g. 12, Vilnius)

Primename, kad pasirašyti už diplomą ir diplomo priedėlį registracijos žurnale reikia iš anksto. Tai galite padaryti KF Studijų skyriuje (Saulėtekio al. 9, I rūmai, 515 kab.) šiomis dienomis:

• birželio 18 d. 07:00–18:00 val.
  • birželio 19 d. 07:00–17:00 val.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama.

Iki susitikimo šventėje!