2024 m. gegužės 6 d. maloniai kviečiame į Lietuvos Respublikos Seime vyksiantį mokslinį-praktinį simpoziumą „Politinės komunikacijos sankirtos: visuomenė, žiniasklaida, politika“, kurį globoja Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Simpoziumas web naujienaikvietimui

Renginio metu apie žiniasklaidos ir politikos sandūras, rinkimų svarbą ir piliečių įsitraukimą į valstybės politinį gyvenimą diskutuos Lietuvos ir užsienio mokslininkai, politikai ir žiniasklaidos atstovai. Simpoziumo dalyviai pristatys rinkimų komunikacijos, politinių kampanijų ir retorikos tyrimus bei kvies į dialogą apie politinę kultūrą ir žiniasklaidos vaidmenį rinkimų metu Lietuvoje.

Kviečiame dalyvauti šiame renginyje:
Vieta: LR Seimo rūmai (I rūmai), Konstitucijos salė
Data: 2024 m. gegužės 6 d. 10:00 val.

Su detalia simpoziumo programa galite susipažinti ČIA.

Norinčius dalyvauti prašome užpildyti privalomą registracijos formą ČIA. Registracija vykdoma iki 2024 m. gegužės 2 d. (imtinai).
Tiesioginę simpoziumo transliaciją bus galima stebėti LR Seimo YouTube kanale ČIA.
Renginys vyks anglų kalba.

Renginio globėja – Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.
Renginio organizatorius – Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Politikos komunikacijos tyrimų centras.