consulting-successKF absolventai dalinsis sėkmės istorijomis.

Ateik ir sužinok, kaip sėkmingai realizuoti studijų metu sukauptas žinias!

Sėkmės istorijas pristatys:

Martynas Bieliūnas

Microsoft korporacija, rinkodaros vadovas Rytų Europos šalims

Radioelektronikos, vėliau informologijos studijos, žinių vadybos doktorantūra – šios žinios padėjo atverti tarptautinės kompanijos duris. Daugiau nei dešimt metų Microsoft korporacijoje dirbantis M. Bieliūnas įsitikinęs: universitetas puikus startas mokytis visą gyvenimą.

Žanas Gongapševas

BNI.lt kompanija, verslo konsultantas

Žmogus orkestras: mokantis ir pamokantis, kaip parduoti ir bendrauti. Asmenybės tobulinimo treneris ir daugiau nei kelių įmonių bendrasavininkas, tikintis, kad įdėjus šiek tiek pastangų, naujo triuko galima išmokyti ir seną šunį.

Marius Skarupskas

LR Ūkio ministerija, viceministras

Žmogus, aktyviai prisidėjęs prie KF studentų atstovybės kūrimo. Dirbo žiniasklaidos srityje, konsultacijų kompanijoje, Vilniaus miesto savivaldybėje. „Universitetas davė ne tik žinias, bet ir apvertė viską aukštyn kojomis,“ – apie studijų metus sako Marius.  Kaip universitetas pakeitė viceministro gyvenimą, galėsite sužinoti susitikimo metu.

Laikas: gegužės 16 d. (ketvirtadienis) 16 val.

Vieta: KOMFARIUMO auditorija (Saulėtekio al. 9, jungiamieji rūmai)