Maloniai kviečiame visą Komunikacijos fakulteto bendruomenę, ypač buvusius ir esamus žurnalistikos studentus, susitikti renginyje, skirtame Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti. Susibūrimo metu prisiminsime, kaip leŽuDi, tradicinės Vilniaus universiteto žurnalistų dienos, buvo švenčiamos jau daugiau nei 30 metų.

SP naujienai

Šio bendruomenės vakaro metu Jūsų lauks jaukūs ir sentimentais persmelkti pokalbiai ir Jaunųjų žurnalistų draugijos organizuojamas protmūšis.

Pagrindinė renginio informacija:
Data: gegužės 7 d. 18.30 val. (numatoma trukmė – 1,5 val.)
Vieta: Maironio g. 7, vidinis kiemelis (įėjimas pro apsaugos darbuotoją).

Norėdami atgaivinti ir puoselėti mūsų bendrą istoriją, kviečiame prisidėti prie šio renginio kūrimo ir Jus! Jeigu turite įdomių istorijų, nuotraukų ar kitos medžiagos iš Jūsų studijų metais vykusių leŽuDi dienų, kuria norėtumėte pasidalinti su bendruomene, prašome ją atsiųsti iki balandžio 29 d. el. paštu

Laukiame Jūsų prisiminimų ir kurkime naujus, švęsdami dar vieną Gegužės 7-ąją kartu!