Kovo 26-27 dienomis Komunikacijos fakultete svečiuosis Ana Mafalda Matias iš Polytechnic University of Viseu (Portugalija).

naujienai Ana lt

Lektorė Tarptautinės komunikacijos magistro studijų programų studentams dėstys paskaitas, kuriose bus kalbama apie:

• Įvaizdį, reputaciją ir patikimumą.
  • Krizių valdymą ir krizių komunikaciją.
  • Krizių komunikacijos planą: Prieš, per ir po.

Antradienį (kovo 26) nuo 17 val. iki 18:30 val. 208 aud.

Trečiadienį (kovo 27 d.) nuo 11 val. iki 14:30 val. 204 aud.

Apie lektorę:

Ana Mafalda Matias gali pasigirti daugiau nei 9 metų patirtimi projektų valdymo, skaitmeninės komunikacijos ir rinkodaros srityse. Jos repertuaras apima skaitmeninės rinkodaros projektų valdymą, socialinės žiniasklaidos valdymą, tinklapius ir strategiją. Šiuo metu ji eina projektų vadovės ir konsultantės pareigas skaitmeninės rinkodaros agentūroje IAMIN.

Kviečiame dalyvauti.