Lapkričio 6 dieną Komunikacijos fakultete svečiuosis lektorius Silas Hamiltonas (Kanada).

Hamilton paskaita naujienai

Silas Hamiltonas yra dirbtinio intelekto tyrėjas, reziduojantis „Hacks/Hackers“ žurnalistų tinkle, kuris per pokalbius, hakatonus ir konferencijas permąsto naujienų ateitį.

Apie Silo Hamiltono darbą tiriant kalbos modelių ribas rašė „Wired“, „The Financial Times“ ir „Le Devoir“. Hamiltonas skaitė pranešimus apie dirbtinį intelektą ir naujienų redakciją Niemano žurnalistikos fonde Harvarde, Brown žiniasklaidos inovacijų institute Kolumbijoje, Kompiuterių istorijos muziejuje, ir „Knight“ žurnalistikos centre Amerikoje, Teksaso universitete Ostine.

Lapkričio 6 d. atvira paskaita:

10:00-11:30 paskaita „How to use ChatGPT and other generative AI tools in your newsrooms?” JR5 auditorija (Saulėtekio al. 9, I rūmai).

Kviečiame dalyvauti visus norinčius.

Plačiau apie lektorių: https://www.linkedin.com/in/srhm/?originalSubdomain=ca