Su džiaugsmu pranešame, kad VU Komunikacijos fakulteto 3D skaitmeninimo ir skaitmeninių tyrimų laboratorijos vadovas dr. Tadas Žižiūnas užregistravo europinę fakultete vystomo įrankio „Heritage Guard“ licenciją. Šis įvykis žymi reikšmingą etapą fakulteto istorijoje ir suteikia galimybę plėtoti skaitmeninio paveldo saugojimo projektus visoje Europoje.

heritage lt

„Ši programinė įranga padės laiku užfiksuoti kultūros paveldo pažaidas, veiks preventyviai ir tiksliai. Tai labai svarbu norint efektyviai saugoti mūsų visų turtą“ – mintimis dalijasi dr. T. Žižiūnas.

Ši naujovė yra ne tik didelė pergalė Komunikacijos fakultetui, bet ir reikšmingas prisilietimas prie Europos kultūros paveldo saugojimo pastangų.

Sveikiname dr. Tadą Žižiūną ir fakulteto komandą su šiuo pasiekimu!