Rugsėjo 21 d., ketvirtadienį Komunikacijos fakultete svečiuosis ilgametė CNN prodiuserė, Howardo universiteto (JAV) docentė Jennifer C. Thomas.

jennifer

13 val. vyks atvira docentės paskaita „Kai faktų nepakanka: kaip išsaugoti žurnalistiką dezinformacijos eroje“, visiems besidomintiems studentams, 217 aud.

17 val. vyks meistriškumo dirbtuvės „Atgal į ateitį: dėmesys į F.A.K.T.U.S pradedantiesiems žurnalistams“, 204 aud. Meistriškumo dirbtuvėms reikalinga išankstinė registracija, vietų skaičius ribotas, jei bus didelis susidomėjusių srautas, pirmenybė bus teikiama magistro programų bei bakalauro baigiamųjų kursų studentams. Kviečiamus dalyvius informuosime el. paštu.

REGISTRACIJA: https://forms.office.com/e/ZguUxcuueR

Dalyvaudami šiose meistriškumo dirbtuvėse įgysite vertingų žinių, praktinių įgūdžių ir geriau suprasite, kokie iššūkiai ir galimybės laukia jūsų žurnalistinės karjeros kelyje.

Žiniasklaidos pasaulyje vyksta daugybė pokyčių: dezinformacija, nepasitikėjimas žiniasklaida ir gausus informacijos srautas skaitmeninėse žiniasklaidos priemonėse žurnalistams gali atrodyti bauginančiai, tačiau ši situacija tik patvirtina, jog aukščiausio lygio žurnalistų poreikis yra didesnis nei bet kada anksčiau.

Dėstytojos C. Thomas dėmesys žurnalistikos švietimui, pripažintas „Scripps Howard Foundation 2019 Teacher of the Year“ apdovanojimu.

Plačiau apie dėstytoją: www.jennifercthomas.com