VU Komunikacijos fakultete lankysis ir paskaitą apie translytiškumą skaitys lektorė Jessica Lynn, kilusi iš Kalifornijos ir šiuo metu gyvenanti Anglijoje.

Paskaita apie translytiskuma

Savo gyvenimo misija J. Lynn laiko visuomenės švietimą apie translytiškumą, todėl ji keliauja po pasaulį ir skaito paskaitas įvairiuose pasaulio universitetuose ir koledžuose (tarp jų Oksfordo, Kembridžo, Harvardo, Stanfordo ir kt.). Jos paskaitų ateina klausyti iki 2000 studentų (čių) ar kitų besidominčių šia tema. Jessica Lynn mokymai padeda suprasti, ką reiškia būti translyčiu(-te) mūsų visuomenėje, gilinti žinias apie translyčių asmenų gyvenimą ir pasirinkimus.

Paskaita vyks kovo 31 d. 11 val. MKIC konferencijų salėje (Saulėtekio al. 5). Paskaita bus transliuojama KF Lyčių studijų centro puslapyje.
Daugiau apie lektorę ir jos veiklą ČIA