2019 05 08 Skirmanto Valiulio Medijų centro atidarymas 2Kviečiame į simpoziumą „Audiovizualinės medijos Lietuvoje: tyrimai, švietimas, etika", skirtą Lietuvos audiovizualinių medijų tyrėjui prof. dr. Žygintui Pečiuliui atminti.

Simpoziumas vyks lapkričio 29 d., Vilniaus universiteto Teatro salėje bei VU Bibliotekos B3 seminarų kambaryje (Universiteto g. 3, Vilnius).

Simpoziumą organizuoja Žurnalistikos ir medijų tyrimų centras (Vilniaus universitetas, Komunikacijos fakultetas) kartu su socialiniais partneriais Lietuvos nacionalinis radiju ir televizija, Lietuvos žurnalistikos centru, Lietuvos žurnalistų sąjunga, Vilniaus universiteto biblioteka.

Simpoziumo dalyviai skaitys pranešimus ir diskutuos apie:

• dabarties ir ateities iššūkius Lietuvos audiovizualiniam sektoriui ir jam profesionalus rengiančioms aukštojo mokslo įstaigoms;
  • gerąsias ir inovatyvias pedagogines praktikas, taikomas audiovizualinių medijų profesionalų rengime;
  • pokyčius Lietuvos medijų industrijoje ir informacinėje erdvėje;
  • medijų raštingumo edukaciją ir auditorijos atsparumą dezinformacijai;
  • audiovizualinių medijų tyrimus ir jų vietą Lietuvos ir tarptautinėje mokslo erdvėje.

Daugiau informacijos apie simpoziumą ir programą rasite simpoziumo svetainėje.