Gerard Hendrik Hofstede

Praėjus metams po mokslininko Geert Hofstede mirties, jo darbams neabejingi kolegos kviečiami prisijungti prie internetinės parodos, skirtos mokslininko atminimui.

Paroda pradės veikti 2021 m. vasario 12 d., parodos nuoroda - www.exhibition.geert hofstede.com

Parodos metu bus apžvelgiamas Geert Hofstede gyvenimas nuo jo gimimo 1928 m. iki 90-ojo gimtadienio.

Parodos metu bus galima pažiūrėti dokumentinį filmą apie Geert Hofstede gyvenimą ir idėjas – “An Engineer’s Odyssey”.

Parodos atidarymas vyks vasario 12 d., atidarymą galima bus stebėti gyvai per Zoom platformą, nuoroda čia.

Passcode: 101928