rodion kutsaev ySNkCkdKyTY unsplash

2020 m. gruodžio 18 d. vyko šventinis Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto bendruomenės vakaras.

Vakaro metu buvo apdovanoti labiausiai nusipelnę fakulteto mokslininkai, geriausi dėstytojai, studentai. Fakulteto bendruomenę sveikino dekanas prof. dr. Rimvydas Laužikas, mokslo reikalų prodekanė doc. dr. Zinaida Manžuch, studijų reikalų prodekanas doc. dr. Martynas Petrikas, studentų vardu – VU SA KF pirmininkas Kristijonas Ražickas.

Prof. dr. Remigijus Misiūnas buvo apdovanotas už aukšto lygio monografiją „Jo Didenybės prieglobstyje: Didžiosios Britanijos lietuviai Pirmojo pasaulinio karo metais“. Mokslininkės prof. dr. Elena Macevičiūtė ir doc. dr. Zinaida Manžuch apdovanotos už straipsnį „Getting ready to reduce the digital divide: scenarios of Lithuanian public libraries“.

Už Vilniaus universiteto strateginio ir Komunikacijos fakulteto veiklos planų vykdymą 2020 m. buvo apdovanotas doc. dr. Deimantas Jastramskis, parengęs monografiją „Žiniasklaidos politika Lietuvoje“.

Doc. dr. Lina Murinienė, doc. dr. Kęstas Kirtiklis ir asist. dr. Viktor Denisenko apdovanoti kaip geriausi fakulteto dėstytojai.

Šio vakaro metu įteiktos ir Etaplius.lt įsteigtos stipendijos žurnalistikos studentams, atlikusiems praktiką regioninėse žiniasklaidos priemonėse. Etaplius.lt direktorė Giedrė Brazlauskaitė kartu su doc. dr. Jolanta Mažyle iškilmingai įteikė stipendijas Žurnalistikos bakalauro II kurso studentams Jūratei Baltinaitei, Robertui Maciui ir Lukui Paškevičiui.