jess bailey f94JPVrDbnY unsplash

Savaitraštis „Etaplius“ švenčia! Gegužės 28 d. mes tapome pilnamečiai, mums sukako 16 metų. Iš karto norime paprašyti nepirkti mums brangių dovanų – automobilių, kelionių į Maljorką ar skrydžio į Mėnulį. Gimtadienio proga norime Jums padovanoti jauno talentingo žurnalisto straipsnių.

Dėkojame visiems, kuriantiems „Etaplius“ savaitraštį kartu jau 16 metų. Gimtadienis šiuo išskirtiniu metu kviečia atsakingai vertinti kiekvieną klientą, partnerį bet svarbiausia – kolegą, žurnalistą.

Suprantame, kaip svarbu regionuose auginti naują kartą veržlių žurnalistų. Todėl šiais metais labai laukiame Jūsų sveikinimų kitaip! Jūsų geriausia dovana mums – parama jaunajam žurnalistui!

Naujienų mainų platforma Etaplius.lt savaitraščio gimtadienio proga gegužės 28 d. atidarė paramos sąskaitą, skirtą kaupti stipendiją Vilniaus universiteto žurnalistikos bakalauro studijų II kurso studentui už proveržį regione žurnalistinės praktikos metu. Į stipendiją gali pretenduoti studentas, įvykdęs proveržį regioninėje žiniasklaidoje.

Prisidėti prie stipendijos galite kiekvienas, skirdamas paramą į VšĮ „Šiauliai plius“ paramos sąskaitą LT867300010131723538 banke „Swedbank“ iki gruodžio 4 d. Paskirtyje nurodykite – Parama studento stipendijai bei siuntėjo vardą, pavardę arba įmonės pavadinimą. Dėkojame, kad kartu auginame!

Kviečiame VU studentus rinktis žurnalistikos praktiką šalies regionuose. Pasibaigus praktikai, savo įvertinimą, parengtų straipsnių sąrašą ir vyriausiojo redaktoriaus rekomendaciją siųsti VU Komunikacijos fakultetui el. paštu iki lapkričio 16 d.

Kilus klausimų, kviečiame rašyti el. paštu , skambinti VšĮ „Šiauliai plius“ +370 652 24 382.

DOVANA – PARAMA. Naujienų mainų platformos Etaplius.lt stipendija žurnalistui!