Lietuvos muziejai yra milžiniškas miegantis kultūros potencialas. Kodėl miegantis? Į šį klausimą bandoma atsakyti kalbinant VU KF Muzeologijos katedros mokslininkus, KF akademinę bendruomenę, kitus muziejų profesionalus.

Muzeologijos katedros kronika - Miegantys muziejaiReportaže trumpai pristatoma, kodėl Muzeologijos katedra atkurta būtent Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete, akcentuojamas muziejininkystės studijų programos poreikis, paveldo suvokimo ir pristatymo svarba šiuolaikiniame pasaulyje.