ElectionInformuojame, kad Vilniaus universiteto Tarybos rinkimai Vilniaus universitete vyks 2019 m. lapkričio 4-5 d. Išankstinis balsavimas vyks 2019 m. spalio 28-29 d.

Pasitikrinti ar Universiteto rinkėjai yra įtraukti į rinkėjų sąrašus ir sužinoti kur reikia atvykti balsuoti galima šiame puslapyje.

Visą kandidatų į Vilniaus universiteto Tarybą sąrašą su pagrindine informacija apie kiekvieną galite rasti VU tinklalapio specialioje skiltyje Rinkimai į VU Tarybą.

VU Taryba yra vienas iš trijų VU valdymo organų, kuris sprendžia strateginius aukštosios mokyklos veiklos klausimus: tvirtina organizacijos biudžetą ir strategiją, sprendžia dėl universiteto veiklos krypčių, valdomos infrastruktūros, investicijų bei plėtros. Vienas pirmųjų naujosios Tarybos darbų – rektoriaus rinkimai.