mediju centras Karolina SavickytėGegužės 8 d. vykstančių žurnalistų dienų leŽuDi metu Komunikacijos fakulteto medijų centrui suteiktas Skirmanto Valiulio vardas.

Skirmantas Valiulis (1938-2011 m.) buvo fotografijos, televizijos ir kino kritikas, Vilniaus universiteto žurnalistikos katedros ir instituto dėstytojas. S. Valiulis labia plačiai analizavo medijas ir, pasak prof. dr. Žygimanto Pečiulio, buvo tikras medijų guru. Ypač daug laiko S. Valiulis praleisdavo tuometiniame Žurnalistikos institute, daug dėmesio skyrė studentams. Būtent dėl jo atsidavimo savo darbui ir Komunikacijos fakultetui buvo nuspręsta Komunikacijos fakulteto medijų centrą pavadinti Skirmanto Valiulio vardu.

Vardo suteikimo šventėje dalyvavo universiteto bendruomenės nariai, S. Valiulio šeima, draugai, buvę studentai. Prisiminimais apie visų mylimą S. Valiulį dalinosi dukra Skirmantė Valiulytė, kuri kalbėjo apie jį ne tik kaip apie puikų žmogų, bet ir kaip apie nuostabų tėvą. Gerų žodžių apie S. Valiulį nestokojo ir buvusi studentė, menotyrininkė, „Skalvijos“ kino centro darbuotoja Sonata Žalneravičiūtė bei kita buvusi studentė Ada Paukštytė, kuri sakė esanti labai laiminga savo kelyje sutikusi tokį autoritetingą žmogų. Auditorijos juoką sukėlė ir linksmos istorijos iš prisiminimų apie S. Valiulį, kuriomis dalinosi jo kolega ir bičiulis Stanislovas Žvirgždas, gražiais žodžiais šviesaus atminimo asmenybę prisiminė ir prof. dr. Žygintas Pečiulis.

Renginyje netrūko gerų emocijų, kadangi visi S. Valiulį prisimena su šypsena, dar geresnę nuotaiką sukūrė muzikinė grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, kurių atliekama muzika išjudino auditoriją, o pats S. Valiulis patenkintas žvelgė iš fotografijos, kuri kabėjo ant Komunikacijos fakulteto Skirmanto Valiulio medijų centro kiemelio sienos.

Daugiau akimirkų iš vykusio renginio.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos