Kovo 28 d. vyks Vilniaus universiteto Studentų paslaugų ir karjeros skyriaus organizuojamo „Pasitikėk patirtimi“ ciklo paskaita apie Vilniaus universiteto Jaunųjų žurnalistų draugijos vykdomą mentorystės programą.

 SPKS Pasitikėk patirtimi 02.22

Jau antrus metus Jaunųjų žurnalistų draugijos organizuojama mentorystės programa atvira visų universitetų ir visų krypčių studentams. Šiemet ja susidomėjo net 132 studentai, o 28 laimingieji jau pradėjo darbus su 17 skirtingų sričių mentoriais. 

Renginio data: 2024 m. kovo 28 d.
Pradžia: 15.00 val.
Pabaiga: 16.00 val.

Paskaita vyks nuotoliu, MS Teams platformoje.

Registracija: forms.office.com/e/DG2S97Hsvt

Mentorių ir organizatorių istorijas apie tai, kaip jiems sekėsi, o taip pat daug įdomių dalykų apie programos atsiradimą, organizacinius iššūkius bei atrankos kriterijus papasakos VU JŽD prezidentė Ieva Radzevičiūtė ir mentorystės programos koordinatorė Justė Luščinskytė. Praeitų metų programos dalyvė Daiva Gabrilavičiūtė pasidalins savo asmenine patirtimi, atskleis, ko profesionalai bei studentai gali išmokti vieni iš kitų ir kokius darbus pavyko nuveikti programos laikotarpiu bei vėliau.

Susitikimo metu susipažinsite su buvusia programos mentore Komunikacijos fakulteto alumne Aušra Šiaulyte, LNK žinių reportere – ją TV ekranuose galima išvysti kone kasdien. Šį sausį sukako 10 metų, kai ji dirba LNK. Apie žurnalistiką ir televiziją Aušra svajojo jau nuo tada, kai pradėjo galvoti, kuo norėtų būti. Svajonė išsipildė, bet jai pasiekti prireikė daug pastangų, drąsos, ne kartą teko lipti per save – jai tikrai būtų pravertęs mentorius. „Dabartinei kartai net pavydžiu, – sako Aušra. – Mentorius yra tarsi tiltas. Tai, kad įvairių sričių specialistai savanoriškai sutinka pasidalinti savo žiniomis, laiku ir energija, yra tiesiog neįkainojama. Žinoma, pirmiausia reikia nebijoti svajoti ir žingsnis po žingsnio keliauti link tikslo. O jeigu šiame kelyje padės mentorius, tuomet visa kelionė taps žymiai greitesnė, lengvesnė ir kur kas spalvingesnė“.

Pasimatuok mentorystę dalyvaudamas „Pasitikėk patirtimi“ ciklo paskaitose ir diskusijose!

Dalytis savo patirtimi ir kalbėti apie sėkmingai įveiktus iššūkius ir padarytas klaidas – naudinga ir išties reikalinga. Todėl kviečiame dalyvauti ciklo paskaitose ir pilnomis saujomis semti mentorių išmintį ir patarimus, kurie suteiks drąsos ir įkvėpimo ieškoti savo profesinio kelio.

Paskaitų ciklą organizuoja: VU Studentų paslaugų ir karjeros skyrius.

Daugiau apie Mentorystės veiklą Vilniaus universitete: www.vu.lt/mentoryste.

Dėl platesnės informacijos kreiptis į Ingą Dundulytę, tel. +370 5 236 6010,

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos