LKB kronikaKF Žurnalistikos instituto studentai kviečia į diskusiją ir filmo peržiūrą.

„Sidabrinių gervių 2013“ apdovanojimuose metų geriausiu televizijos filmu nominuotoje dokumentinėje juostoje „Dovydas prieš Galijotą“ pasakojama apie sovietmečiu slapta leistos „LKB Kronikos“ skintą kelią į Nepriklausomybę.

Po filmo peržiūros vyks susitikimas su Lietuvos katalikų bažnyčios kronikos („LKB Kronikos“) redaktoriumi, Kauno arkivyskupu metropolitu Sigitu Tamkevičiumi, ir filmo režisieriumi Juozu Saboliumi.

Filmo peržiūra ir diskusija vyks gegužės 3 d. (penktadienį) Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro Konferencijų salėje (Saulėtekio al. 5). Pradžia – 11 val.

Renginį organizuoja žurnalistikos bakalauro studijų programos antro kurso  studentai ir jų dėstytojai - doc. dr. Andrius Vaišnys ir lekt. dr. Andrius Gudauskas.

Išsamiau.