ForumasKultūros institucijų atstovai ir KF bendruomenė diskutavo forume „Kaip pakelti skaitymo prestižą Lietuvoje?".

KF leidybos studijų programos studentų suorganizuotame renginyje buvo kalbama apie dabartines visuomenės skaitymo problemas ir iššūkius, susijusius su moderniųjų technologijų atsiradimu.

„Skaitymo vaidmuo vis mažiau aiškus darėsi jau kurį laiką, o ypač diskutuotinas tapo pastaraisiais mėnesiais, žiniasklaidai pradėjus trimituoti apie moksleivių neraštingumą. Paprasčiausiai nusprendėm išsiaiškinti, kokia gi išties yra padėtis, ir kaip ją reikėtų pakeisti”, – forumo rengimo idėją atskleidė organizatorių atstovė Ieva Navickaitė.

Renginyje diskutavo  „Metų knygos rinkimų" organizatorė Julija Mažuolienė, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus direktorė Aldona Augustaitienė, Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacijos atstovė Rūta Elijošaitytė ir KF Bibliotekininkystės ir informacijos mokslų instituto lektorė dr. Ineta Krauls.