975px VU teisės ir komunikacijos fakultetaiKomunikacijos fakulteto (KF) rinkimų komisija skelbia kandidatų/čių KF dekano/ės pareigoms užimti registraciją:

• Kandidatų/čių kėlimas vyksta iki 2022 m. spalio 17 d., pirmadienio, 17:00.
  • Kandidatai/ės prašymus dalyvauti konkurse gali teikti KF rinkimų komisijai elektroniniu paštu . Prašymas laikomas registruotu, kai kandidatas/ė gauna patvirtinimą el. paštu.
  • 2022 m. spalio 18 d., antradienį, įregistruotų kandidatų ir kandidačių sąrašas bus viešai paskelbtas KF interneto svetainėje.

KF dekanas/ė renkamas/a vadovaujantis Vilniaus universiteto statuto 28 str. 4 d. ir Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto nuostatų, patvirtintų Vilniaus universiteto senato 2016 m. lapkričio 22 d. nutarimu Nr. S-2016-10-5, IV skyriaus 26 ir 27 punktais.

Komunikacijos fakulteto dekano/ės rinkimai vyks 2022 m. lapkričio 28 d. Tarybos posėdžio metu.

Kandidatai/ės turi pateikti šiuos dokumentus:

1. prašymą dalyvauti konkurse;
  2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  3. gyvenimo aprašymą (CV);
  4. mokslo laipsnį patvirtinančio dokumento kopiją;
  5. veiklos programą (apimtis iki 2 psl.).

PRIDEDAMA.

Vilniaus universiteto statutas

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto nuostatai

KF Rinkimų komisija:

• dr. Nijolė Bliūdžiuvienė (pirmininkė)
  • dr. Beata Grebliauskienė
  • Lukrecija Kociūtė (studentų atstovė)