Renata_Matkeviciene2015.jpgLiepos 1 d. viena VU Senato pirmininkės pavaduotojų buvo išrinkta Komunikacijos fakulteto doc. dr. Renata Matkevičienė, sveikiname!

Senato pirmininke buvo išrinkta Gyvybės mokslų centro prof. dr. Eglė Lastauskienė, o kitas pirmininkės pavaduotojas – Fizikos fakulteto prof. dr. Darius Abramavičius.

Vilniaus universiteto senatas – kolegialus Vilniaus universiteto sprendimų priėmimo organas.

Senatas užtikrina kultūros, mokslo, tyrimų ir dėstymo laisvę Universitete, Universiteto bendrųjų akademinių reikalų ir kitų tiesiogiai su viso Universiteto akademine veikla susijusių klausimų kolegialų aptarimą ir jiems įgyvendinti reikalingų teisės aktų priėmimą ir prižiūri, kad Tarybos ir rektoriaus veikla, taip pat bendruomenės siūlymai Tarybai, rektoriui, Universiteto vidiniams organizaciniams dariniams, kitos iniciatyvos atitiktų Universiteto misiją, veiklos tikslus, uždavinius ir principus, bendruosius akademinius interesus.

Senatas yra sudaromas 4 metams iš 46 narių: 36 narių iš Universiteto akademinio personalo darbuotojų (padalinių atstovų), 9 studentų atstovų ir Universiteto rektoriaus (pagal pareigas).

Šios kadencijos Vilniaus universiteto senatas pradėjo darbą 2022 m. liepos 1 d.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos