ElectionKomunikacijos fakulteto rinkimų komisija informuoja, kad prasideda rinkimai į Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto tarybą užimti laisvą tarybos nario vietą.

Vadovaudamasi Vilniaus universiteto kamieninių akademinių padalinių tarybų narių rinkimų tvarkos aprašu ir Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto nuostatais, KF Rinkimų komisija konstatuoja, kad Komunikacijos fakulteto taryboje yra neužimta 1 nario vieta. KF Rinkimų komisija nustato, kad į ją gali pretenduoti:

Fakultete dirbantys, Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys profesoriai ir/ar vyriausieji mokslo darbuotojai.

KF Rinkimų komisija nustato rinkimų datas, terminus, vietą ir sąlygas:

1. Kandidatų kėlimas vyks iki 2021 m. lapkričio 5 d. imtinai.
  2. Pateikus raštišką pasiūlymą kandidatai bus registruojami Universiteto tarnybinio KF rinkimų komisijos  el. paštu  . Pasiūlymas laikomas registruotu tuomet, kai siūlytojas gauna patvirtinimą el. paštu.  Pasiūlymus taip pat registruos KF Rinkimų komisijos sekretorė savo darbo laiku fizinėje vietoje Komunikacijos fakultete (Saulėtekio al. 9, I rūmai) 206 kab.
  3. Skelbiami kandidatų sąrašai – 2021 m. lapkričio 16 d. KF svetainėje.
  4. Elektroninis balsavimas vyks 2021 m. lapkričio 23 d. 9–22 val.

Pasikeitus epidemiologinei situacijai ir atsiradus kitų svarbių aplinkybių balsavimo sąlygos gali keistis.

KF Rinkimų komisija:

Doc. dr. Nijolė Bliūdžiuvienė (pirmininkė)

Asist. dr. Beata Grebliauskienė

Studentų atstovė Rugilė Barauskaitė