0201 12 07594

Pavargai nuo #MelagingųNaujienų srauto? Pirmenybę teiki #Faktams, o ne #Dezinformacijai? Pasirengęs daryti #TeigiamusPokyčius?

IREX medijų raštingumo programa Baltijos šalyse kviečia tave tapti medijų raštingumo instruktoriumi (-e), kuris (-i):

• išmoks lengvai atskirti dezinformaciją;
  • patobulins kritinio mąstymo įgūdžius;
  • dalysis žiniomis ir naujais įgūdžiais su kitais.

Jei esi vidurinės mokyklos moksleivis (-ė) ar universiteto studentas (-ė) ir nori daugiau sužinoti apie žiniasklaidos raštingumą, kviečiame atsiųsti dalyvio paraišką!

Atrinkti dalyviai bus pakviesti dalyvauti trijuose virtualiuose užsiėmimuose apie IREX žiniasklaidos raštingumo mokymo metodą Learn to Discern. Jei esi susidomėjęs ir motyvuotas mokytis – dalyvauk ir suteiksime tau įgūdžių bei medžiagos. Jau šią vasarą turėsi organizuoti 2–3 mokymus savo draugams ir kitiems moksleiviams ar studentams.

Dalyvavimas yra nemokamas. Paraiškos priimamos iki 2020 m. birželio 1d.

Daugiau informacijos ir paraiškos forma: https://tinyurl.com/yd7uwjo3

Programą Medijų raštingumas Baltijos šalyse finansuoja JAV Valstybės departamentas ir įgyvendina pasaulinė plėtros ir švietimo organizacija IREX.