Iš kairės: dr. J.Rudžionienė, prof. Serap Kurbanoglu, I.Puzakinaitė, E.AudzevičiūtėKF magistrantės Ina Puzakinaitė ir Eglė Audzevičiūtė drauge su dėstytoja dr. J. Rudžioniene dalyvavo tarptautinėje BOBCATSSS 2013 konferencijoje „From Collections to Connections: Turning Libraries „Inside-Out“.

Konferencijoje KF atstovės pristatė du pranešimus. I.Puzakinaitė ir E.Audzevičiūtė atlikto tyrimo pagrindu parengė pranešimą "Library highway: secret of library professionals" ("Bibliotekos greitkelis: bibliotekininko paslaptis"). Dr. J. Rudžionienė pristatė Fakulteto veiklą ir studijų programas.

Dvidešimt pirmoji BOBCATSSS konferencija sausio 23-25 dienomis vyko Ankaros Hacettepe universitete (Turkija). Konferenciją organizavo Hacettepe universitetas ir Karališkosios bibliotekininkystės ir informacijos mokslų mokyklos (Danija) studentai bei dėstytojai.