Edvardas KubiliusTrims KF absolventams įteikti LRT „oskarų" – „bitinukų” apdovanojimai.

Darbščiausių visuomeninio transliuotojo darbuotojų apdovanojimuose „Bitinukai 2012“ triumfavo KF absolventai Justė Navickaitė, Ugnė Galadauskaitė ir Edvardas Kubilius.

Edvardas Kubilius išrinktas geriausiu LRT radijo laidų vedėju ir žurnalistu, Justei Navickaitei atiteko geriausios LRT žurnalistės nominacija, o prizas už geriausią debiutą skirtas Ugnei Galadauskaitei. Metų debiutantais taip pat pretendavo tapti KF studentas Arnas Mazėtis ir absolventas Mindaugas Raguotis.

Laureatus sveikino Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko pavaduotoja Irena Degutienė, ilgametė televizijos laidų vedėja Edita Mildažytė ir LRT televizijos naujienų tarnybos vadovas Audrius Matonis.

Išsamiau apie apdovanojimų ceremoniją: http://bit.ly/Ve9ovg .