studentauk2022Rugsėjo 2 – 9 d. kviečiame visus pirmakursius dalyvauti Vilniaus universiteto organizuojamoje integracijos savaitėje #StudentAUK 2022!

Įvadinės savaitės metu susipažinsite su universiteto bendruomene, studijomis, studijų procesais, čia veikiančiomis organizacijomis, laisvalaikio ir sporto klubais bei biblioteka. Taip pat susitiksite su Vilniaus universiteto Studentų atstovybe, išgirsite įkvepiančias alumnų sėkmės istorijas, turėsite išskirtinę galimybę sudalyvauti ekskursijose ir susipažinti su Vilniaus universiteto istorija.

Rugsėjo 1 d. vyks VU Komunikacijos fakulteto Mokslo metų pradžios šventė. Vėliau visa universiteto bendruomenė dalyvaus tradicinėje eisenoje Gedimino prospektu nuo Seimo rūmų iki VU Didžiojo kiemo, kuriame lauks Iškilminga studijų metų pradžios RENOVATIO STUDIORUM ceremonija

Rugsėjo 2-9 d. Komunikacijos fakulteto studentai kviečiami dalyvauti integracijos savaitės programos veiklose, vyksiančiose Komunikacijos fakultete.

Visus pirmakursius raginame dalyvauti visose programos dalyse, kadangi tai – išskirtinė proga per labai trumpą laiką susipažinti su visa didele Vilniaus universiteto šeima.

Visą integracijos savaitės programą rasite StudentAUK puslapyje arba galite atsisiųsti PDF formatu ČIA.