52050324040 60f03faa10 oSveikiname ir labai džiaugiamės būsimais pirmakursiais, gavusius kvietimus studijuoti VU KF.

Studijų sutarčių sudarymai vyks nuo 2022 m. liepos 29 d. 15 val. iki 2022 m. rugpjūčio 2 d. 17 val.

Studijų sutarčių sudarymai vyks gavus kvietimą studijuoti. Sudaryti studijų sutartį galima prisijungus prie Vilniaus Universiteto Internetinės stojančiųjų aptarnavimo sistemos (VU ISAS) su savo LAMA BPO registracijos numeriu, matomu LAMA BPO sistemos skiltyje SUVESTINĖ bei asmens kodu. Sudaryti studijų sutartį galima dviem būdais:

1) naudojantis Swedbank, SEB, Šiaulių banko ar Luminor (DNB bankas) asmeninės el. bankininkystės paslauga asmens identifikacijai. Sutarties sudarymo per bankus gidą rasite ČIA.

2) neturint aukščiau nurodytos bankininkystės – atliekant tapatybės identifikaciją VU ISAS.

Identifikacija vykdoma stojančiajam pateikus savo asmens dokumento (paso ar asmens tapatybės kortelės) skenuotą ar fotografuotą versiją. Apie sėkmingą identifikaciją stojantieji bus informuojami elektroniniu paštu. Identifikacijai atlikti reikalingi kiti dokumentai:

- pažyma dėl pavardės keitimo – tais atvejais, kai LAMA BPO sistemoje bei asmens tapatybę patvirtinančiame dokumente nesutampa stojančiojo pavardės;

- tėvų sutikimas (laisva forma) – jeigu studijų sutartį sudaro nepilnametis;

- įgaliojimas – jeigu sutartį sudaro įgaliotas asmuo.

Sutarties sudarymo VU ISAS gidą rasite ČIA.