mini zaveckienePaminėjome docentės Ž. Zaveckienės jubiliejų.

KF senjorė bibliografė, knygotyrininkė Žiedūnė Zaveckienė mini 80-metį.

Ž. Zaveckienė Vilniaus universitete dirbo beveik keturis dešimtmečius (1958–1995 m.): iš pradžių Bibliotekininkystės katedros dėstytoja, nuo 1975 m. Mokslinės informacijos katedros docente, nuo 1991 m. Knygotyros katedros docente. Tyrinėjo Lietuvos jaunimo spaudos ir bibliotekininkystės švietimo istoriją, visuomenės mokslų bibliografiją, slapyvardžių aiškinimo klausimus.

Renginį vedė profesorius Domas Kaunas. Dalyvavo ir prisiminimais drauge su jubiliate dalijosi Ž. Zaveckienės kolegos ir bendraminčiai: docentės Danutės Kastanauskaitė, Stasė Matulaitytė, Ala Sabina Miežinienė, Julija Zinkevičienė, Povilas Saudargas ir kiti.

Koncertavo Komunikacijos fakulteto studentai Eimantas Budreckis ir Justina Žukauskaitė.