Fakulteto strateginis tikslas – vykdyti aukšto lygio, visas komunikacijos ir informacijos mokslų (KIM) šakas aprėpiančius mokslinius tyrimus, kurie atitiktų Europos mokslinių tyrimų erdvės kūrimo tikslus, plėstų KIM tyrimų problematikos lauką ir sukurtų pamatą šios (KIM) krypties studijoms.

Šiandien fakultetas vienija didžiausią KIM krypties mokslininkų kolektyvą Lietuvoje. Šakiniuose padaliniuose tyrėjai atlieka fundamentinius ir taikomuosius tyrimus, kurie atitinka tris Vilniaus universiteto ilgalaikes mokslinių tyrimų ir eksperimentinės (socialinės, kultūrinės) plėtros programas – Lituanistika: filologinis, kultūrinis ir tarpdalykinis aspektai. Tyrimai ir plėtra; Informacija ir komunikacija tradicinėje ir tinklaveikos visuomenėse ir Paveldo tapsmas ir komunikacija.

Mokslinių tyrimų rezultatai skelbiami fakulteto rengiamuose tęstiniuose mokslo darbų žurnaluose, recenzuojamuose monografiniuose, periodiniuose ir kituose Lietuvos ir užsienyje leidžiamuose leidiniuose, pristatomi nacionaliniuose ir tarptautiniuose mokslo renginiuose.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos