Bendros naujienos

0907 erdvelaivisRugsėjo 9–17 d., net devyniolikoje šalies miestų ir rajonų, o taip pat virtualioje erdvėje, vyko aštuonioliktasis mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė 2021“. Programoje buvo daugiau kaip 400 nuotolinių ir kontaktinių nemokamų renginių. Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetas šiais metais festivalyje siūlė du mokslo renginius moksleiviams, į kuriuos užsiregistravo daugiau nei 350 dalyvių.

Skaityti daugiau...

0001„Orientavimasis į lyčiai jautrią kalbą reiškia, kad ji yra neatsiejama pagarbių darbo ir studijų santykių dalis, o konvencija vartoti gramatinę vyriškąją giminę kaip neutralią yra atgyvenusi ir dažnu atveju diskriminacinė. Todėl svarbu, kad administracinis, akademinis ir pedagoginis bendravimas žodžiu ir raštu, publikacijos, dokumentai ir kasdienė komunikacija atsižvelgtų į pakitusį ir tebekintantį jautrumą lyčiai ir įvairovei“ – teigiama Vilniaus universiteto Lyčiai jautrios kalbos gairėse.

Skaityti daugiau...

engin akyurt WBM97UGM0QA unsplashPranešame, kad VU Komunikacijos fakultete, siekiant padidinti epidemiologinį saugumą, kontaktinio darbo vietoje ir kontaktinių akademinių užsiėmimų metu, visiems kontaktinių veiklų dalyviams privaloma dėvėti apsaugines kaukes auditorijose, koridoriuose, darbo kabinetuose ir kitose Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto patalpose.

Skaityti daugiau...
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos