Bendros naujienos

Antanas Kairys

Šiuo įtemptu laikotarpiu itin svarbu vadovautis patikima, autoritetingų šaltinių informacija, nes visuomenėje ir socialiniuose tinkluose sparčiai plinta gandai, melagingos naujienos. Svarbu ir išlikti ramiems bei rasti veiklos, kol tenka izoliuotis namuose. VU Filosofijos fakulteto Psichologijos instituto mokslininkas doc. dr. Antanas Kairys LRT radijo laidoje „Ryto allegro“ patarė, kaip išvengti panikos pandemijos metu ir kaip leisti laiką namuose.

Skaityti daugiau...

© DELFI / Karolina Pansevič

Šiuo metu kartu su oficialia informacija apie koronavirusą ir padėtį Lietuvoje bei visame pasaulyje plinta ir daug neaiškios informacijos. Kaip atskirti, kuri informacija yra teisinga, o kuri gali būti melaginga? Kaip reikėtų vertinti informaciją ir kokiais šaltiniais tikėti? Į klausimus atsako Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto dr. Viktor Denisenko.

Skaityti daugiau...

41537188 1973004299433131 655748618841489408 o

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete vykdoma Verslo informacijos vadybos programa yra orientuota į specialistų, kurie gebėtų dirbti šiuolaikinėse verslo organizacijose  globalizacijos ir tarptautinės integracijos procesų kontekste, parengimą. Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete Verslo informacijos vadybą studijuojanti Diana Borovik pasakoja apie studijas, savanorystę ir savo profesinę karjerą.

Skaityti daugiau...

AdomasGrinius

Viniaus universiteto Komunikacijos fakultetas yra parengęs daug garsių Lietuvos žurnalistų, tarp kurių – ir ne viena garsi sporto žurnalisto (-ės) pavardė. Kas bendra tarp sporto ir žurnalistikos, kuo žavi sporto žurnalistika ir kaip atrodo sporto žurnalisto darbas? Apie tai kalbamės su Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto žurnalistikos studentu Adomu Griniumi, kuris šiuo metu studijuoja ketvirtame kurse ir dirba TV3.lt sporto žurnalistu bei veda laidą apie NBA krepšinį radijo stotyje Power Hit Radio.

Skaityti daugiau...
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos