Naujienos

Lamsa Anna Maija 026 1024x688Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete kaip vizuojanti tyrėja lankosi Suomijos Jyväskylä universiteto profesorė Anna-Maija Lämsä. Profesorė daugiausiai laiko dalyvauja doktorantūros studijų procese: veda konsultacijas, seminarus, praktinius užsiėmimus doktorantams ir jų vadovams. Prof. dr. Anna-Maija Lämsä taip pat prisideda ir prie kitų fakultete vykdomų veiklų: konferencijų organizavimo, lyčių lygybės priemonių įgyvendinimo, studijų proceso tobulinimo, skaito paskaitas bakalauro ir magistrantūros studijų studentams, o taip pat ir darbuotojams. Vizito tikslas – didinti tarptautiškumą, plėtoti fakulteto tarptautinius ryšius ir gerinti doktorantūros studijų kokybę.

Skaityti daugiau...

MicrosoftTeams image 15Neseniai pasirašyta Komunikacijos fakulteto administracijos inicijuota bendradarbiavimo sutartis tarp Vilniaus universiteto ir Goethe‘s instituto jau pasiekė rezultatų. Lapkričio 24 d. MO muziejuje įvyko vieša kultūros žurnalistikai skirta diskusija, kurioje dalyvavo kultūros žurnalistai iš Vokietijos, Prancūzijos ir Lietuvos. Prieš diskusiją naujausioje MO muziejaus parodoje turėjo galimybę nemokamai apsilankyti žurnalistikos bakalauro studijų programos pirmakursiai.

Skaityti daugiau...
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos