Vilniaus universitete stude­ntams skiriamos finansinės paramos rūšys:

  • skatinamoji stipendija
  • socialinė stipendija
  • vienkartinė socialinė stipendija
  • vienkartinė tikslinė stipendija
  • vardinė stipendija
  • užsieniečio studento stipendija
  • doktoranto stipendija ir gydytojo rezidento stipendija

Šių stipendijų skyrimo tvarką nustato Senato komisijos patvirtinti VU stipendijų nuostatai
Daugiau informacijos apie VU finansinę paramą »

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto  Tarybos posėdyje  (160000-10-1) 2015 m. sausio 22 d.  buvo nutarta, kad  skatinamąsias stipendijas, skirtas tos pačios studijų programos ir kurso studijų programos šakoms (specializacijoms), reikia skirti geriausius rezultatus turintiems studentams, nepriklausomai nuo to, kokioje studijų programos šakoje (specializacijoje) jie studijuoja.

Finansinė parama studentams su negalia

Nuo 2006-09-01 vadovaujantis 2006-08-29 Vyriausybės patvirtintu Finansinės pagalbos priemonių teikimo neįgaliesiems, studijuojantiems aukštosiose mokyklose, tvarkos aprašu Vilniaus universitete studijuojantys studentai su negalia gali gauti finansinę pagalbą. Plačiau »

Paskolos

Įsigaliojus LR Mokslo ir studijų įstatymui, Vyriausybė 2009-05-27 patvirtino naują Valstybės paskolų ir valstybės remiamų paskolų studentams suteikimo, administravimo ir grąžinimo aprašą. Pagal šį aprašą yra teikiamos valstybės paskolos ir valstybės remiamos paskolos. Valstybės paskolos yra teikiamos iš valstybės lėšų, o valstybės remiamos paskolos – iš kredito įstaigų lėšų. Daugiau apie tai skaitykite info laiške »

Išsamiau – Valstybinio studijų fondo svetainėje.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos