Projektu siekiama išugdyti jaunosios kartos lyderius, kurie „stebi“ vietinės / nacionalinės valdžios veiksmus ir pasitelkdami skaitmenines medijas, tinklaraščius prižiūri, reikalauja valdžios institucijų veiklos skaidrumo ir atsakomybės.

Vykdant mokymus skirtinguose Ukrainos ir Moldovos regionuose, mokymų dalyviams bus suteikiamos pagrindinės žinios apie socialinių medijų ir tinklaraščių funkcionalumą, praktinį žurnalistų darbą, piliečių žurnalistiką ir kt.

Projekto vadovas dr. Viktor Denisenko

Projekto partneriai: Human Rights Foundation (Ukraina); Business Consulting Institute (Moldova)

Projekto trukmė: 2020 kovo 3 d. – 2020 spalio 30 d.

Projektas finansuojamas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšomis.

Projekto nr. P2020-VB-ESKR-03

lvb logo lt