Vizualas makaronai daugiau teksto

Esi aktyvus medijų vartotojas, bet domina informacinis raštingumas ir norėtum atpažinti kokybišką žurnalistiką bei atskirti fake news? Dalyvauk virtualioje trijų dienų vasaros mokykloje birželio 29 – liepos 1 d.

Praktinius seminarus ir teorines paskaitas ves dr. Viktor Denisenko (VU Komunikacijos fakultetas). Mokymai vyks nuotoliniu būdu per Microsoft Teams platformą, vienos mokymų dienos trukmė – 5-6 val. įskaitant pertraukas.

Dalyviams bus įteikti sertifikatai, kuriais galėsi praturtinti savo neformaliuoju būdu įgytų kompetencijų portfelį.

Dalyvavimas yra nemokamas, o maistą per pietų pertrauką Tau į namus pristatys Wolt.

Registracija veiks iki 2020 m. birželio 24 d. arba tol, kol bus užimtos visos laisvos vietos. Kiekvienas užsiregistravęs gaus laišką, patvirtinantį, kad sėkmingai užsiregistravo.

Programą Medijų raštingumas Baltijos šalyse finansuoja JAV Valstybės departamentas ir įgyvendina VU Komunikacijos fakultetas bendradarbiaudamas su pasauline plėtros ir švietimo organizacija IREX.

Registracijos formą rasi čia: https://docs.google.com/forms/d/1bfjFAWe2h3e7W1HOaC1Tdba8sBdJY6p63J1fqyswpRI/edit