Konferencijos viršelis dataGegužės 10 d., bendradarbiaujant su Vytauto Didžiojo universitetu ir pasauline plėtros ir švietimo organizacija IREX, vyks VU Komunikacijos fakulteto organizuojama tarptautinė studentų konferencija „Be part of the solution: information heatwave, media and contemporary society“.

Tarptautinės studentų konferencijos dalyviai –studentai iš Vilniaus universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto ir Lodzės universiteto Lenkijoje.

Pranešimai bus skaitomi apie medijų raštingumą Baltijos šalyse, politinę žiniasklaidą ir jos įtaką Lietuvoje, politikos komunikaciją pandemijos metu, apie vadoves moteris ir jų kuriamą politikių įvaizdį Lietuvos žiniasklaidoje, apie netikras naujienas Lietuvoje ir pasaulyje bei propagandos plitimą dėl karo Ukrainoje, apie skaitmeninį tarpkultūrinį raštingumą, mokamą internetinės žiniasklaidos turinį Lietuvoje bei informacijos tiekimo sutrikimo atvejus.

Konferencijos programa ČIA.

Su pranešimų santraukomis galite susipažinti ČIA.

Tarptautinė studentų konferencija vyks Zoom platformoje, pradžia – 10:00. Transliacija vyks VU KF Facebook paskyroje. Kviečiame aktyviai dalyvauti!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos