Martynas Jankus 3D

Maloniai kviečiame į prof. habil. dr. Domo Kauno monografijos „Martynas Jankus: tautos vienytojas ir lietuvių spaudos kūrėjas“ sutiktuves.

Renginys vyks 2021 m. rugsėjo 8 d. (trečiadienį) 17 val. Vilniaus universiteto bibliotekos Baltojoje salėje (Universiteto g. 3, Vilnius).

Dalyvaus:

• prof. dr. Aušra Navickienė (Vilniaus universitetas)
  • doc. dr. Tomas Petreikis (Vilniaus universitetas)
  • monografijos autorius prof. habil. dr. Domas Kaunas (Vilniaus universitetas, Lietuvos mokslų akademija)

Komunikacijos fakulteto dėstytojų, mokslininkų, doktorantų ir darbuotojų lauks dovana – profesoriaus knygos egzempliorius. Kiti renginio dalyviai monografiją galės įsigyti už leidyklos nustatytą kainą.

Monografija parengta pagal Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto vykdytą mokslo temą „Dokumentinių medijų kaita ir raiškos“, tyrimą ir leidimą finansavo Lietuvos mokslo taryba pagal Valstybinę lituanistinių tyrimų ir sklaidos 2016–2024 metų programą, išleido Vilniaus universiteto leidykla.

Renginys vyks Vyriausybės nustatyta tvarka laikantis saugumo reikalavimų. Dalyvauti renginyje galima tik su galimybių pasais.

Dalyvavimas tik registruotiems lankytojams.

Registracija vyksta iki rugsėjo 6 d. (pirmadienio).

Registracija