Vieta: Freskos kambarys.

Pradžia: 9 val.

Užpildėte paraišką dėl ERASMUS studijų? Nepraleiskite atrankos pokalbio!

ERASMUS atrankos pokalbiai su komisija vyks KOVO 4 d. (TREČIADIENĮ), Freskos kambaryje (214), Saulėtekio al. 9. Pradžia - 9 val.

Visi paraiškas užpildę studentai, norintys toliau dalyvauti atrankoje, privalo atvykti į pokalbį. Neatvykus į pokalbį studento kandidatūra nėra svarstoma.

Reikalavimai, keliami kandidatuojantiems išvykti į stažuotes:

1. paskutinių dviejų semestrų vidurkiai neturi būti žemesni nei 8;
  2. atrankoje dalyvaujantys studentai turi būti pabaigę pirmos pakopos pirmąjį kursą arba antros pakopos pirmąjį semestrą;
  3. studentai privalo dalyvauti pokalbyjesu Erasmus atrankos komisija;
  4. studento užsienio kalbos, kuria studijuos, žinios turi atitikti užsienio universiteto keliamus reikalavimus.