Rugsėjo 14 d. viešame Gynimo tarybos posėdyje Neringa Latvytė apsigynė disertaciją tema „Holokausto atminties vietų komunikacija Lietuvoje XX a. II p. – XXI a. pr.“ ir gavo komunikacijos ir informacijos mokslo krypties daktaro laipsnį.

Disertacija rengta 2015–2022 metais Vilniaus universitete.

Doktorantės mokslinis vadovas – prof. dr. Rimvydas Laužikas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

Pirmininkė – prof. dr. Aušra Navickienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Nariai:

prof. dr. Violeta Davoliūtė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, politikos mokslai – S 002),

prof. dr. Christoph Dieckmann (Haifos universitetas, Izraelis, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija, H 003),

doc. dr. Martynas Petrikas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008),

prof. dr. Andrius Šuminas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Su disertacija galima susipažinti Vilniaus universiteto bibliotekoje arba VU interneto svetainėje.

Sveikiname Neringą ir linkime sėkmės mokslinėje veikloje bei įkvepiant kitus dalinantis savo žiniomis ir patirtimi.

IMG 1275 IMG 1253