Untitled design 3Komunikacijos fakultete įgyvendinant bendrą projektą su Goethes ir Prancūzų institutais Lietuvoje žymūs kultūros žurnalistai iš Vokietijos ir Prancūzijos skaitys paskaitas Žurnalistikos bakalauro studijų programos studentams.

Su įvairiomis Vokietijos žiniasklaidos priemonėmis bendradarbiaujanti, apie  filosofiją, kultūrą bei kultūros politiką, vidaus bei užsienio politiką, taip pat kairįjį feminizmą rašanti Seyda Kurt dirbs su pirmo kurso studentais. Su antro kurso studentais dirbs Vokietijos dienraščio „Frankfurter Allgemeine Zeitung“ kultūros temomis rašanti autorė Kerstin Holm. Ketvirtojo kurso studentams paskaitą skaitys prancūzų dienraščio „Le Monde“ žurnalistas ir literatūrinio priedo „Monde des livres“ vadovo pavaduotojas Florent Georgesco.

Projektą iš dalies finansuoja Vokietijos ir Prancūzijos kultūros programų rėmimo fondas trečiose šalyse.

logai formatkey jpg w1966