studijos 2020

Vasario 6–7 d. Vilniaus LITEXPO parodų rūmuose vyks mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS 2020. Šiemet joje Vilniaus universitetas (VU) sieks atkreipti dėmesį į tvarumo idėjas, kalbės apie aktualiausius globalius pokyčius ir jų valdymą, kvies susitikti su VU mokslo pasaulio autoritetais, kurie savo moksliniais tyrimais prisideda prie žmonijai rūpimų problemų sprendimų.

VU šiemet siūlys ekologiškesnius ir moksleiviams patrauklesnius informacijos apie studijas paieškos būdus. Apsilankiusius parodoje VU pirmą kartą kvies naudoti greitesnes, interaktyvesnes, funkcionalesnes ir patogesnes informacijos paieškos priemones – QR kodus. Nuskaitę QR kodus moksleiviai akimirksniu bus tikslingai nukreipti į juos dominančių konkrečių studijų aprašus internete.

VU Komunikacijos fakulteto atstovai taip pat dalyvaus studijų parodoje - fakulteto studentai ir dėstytojai konsultuos visus, kurie domisi Kūrybos komunikacijos, Leidybos ir reklamos, Verslo informacijos vadybos ir Žurnalistikos bakalauro studijų programomis. Be konsultacijų moksleiviai galės pasiklausyti ir VU Komunikacijos fakulteto dėstytojo Tomo Bartninko paskaitos Ateities komunikacija: apie tendencijas šių laikų reklamos komunikacijoje, kuri vyks vasario 7 d., penktadienį, 13:45 5.2 konferencijų salėje (II aukštas).

Visų Vilniaus universiteto renginių parodoje programa

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos