Julija JegorovaSpalio 28 ir 30 d. Komunikacijos fakultete paskaitas ir užsiėmimus Ryšių su visuomene ir Tarptautinės komunikacijos studentams ves Julija Jegorova.

Julija Jegorova yra Anglijoje veikiančios ryšių su visuomene agentūros Black Unicorn įkūrėja ir direktorė, turintis ilgametės patirties reklamos, ryšių su visuomene, rinkodaros, tarptautinių santykių ir vadybos srityse. Savo ilgametės praktikos metu Julija Jegorova yra dirbusi su tokiomis kompanijomis kaip ASUS, TomTom ir VISA. Šiuo metu jos įmonė Black Unicorn specializuojasi teikdami viešųjų ryšių paslaugas finansinių technologijų startuoliams.

Julija Jegorova ves du užsiėmimus:

• spalio 28 d. 17 val. J. Keliuočio aud. Ryšių su visuomene (1 kurso) ir Tarptautinės komunikacijos (lietuvių kalba; 1 kurso) studentams;
  • spalio 30 d. 11 val. 203 aud. Leidybos ir reklamos (3 kurso) studentams.