VU SVD TV ekranam be CTA 1920x10802022 m. gegužės 2-6 d. Vilniaus universitete vyks atvirų paskaitų ciklas „Studentas vienai dienai“, kurio metu mokiniai galės lankytis ir Komunikacijos fakulteto paskaitose.

Šiais metais Komunikacijos fakultetas pasiūlys moksleiviams dalyvauti paskaitose apie šiuolaikinę naujienų žiniasklaidą, mediotyrą, leidybos istoriją, rinkodarą, retoriką, komunikacijos istoriją, kūrybines industrijas, žiniasklaidos kalbą ir stilių, propagandos teorijas, medijų raštingumą, politinę komunikaciją ir kt.

Kodėl verta dalyvauti?

Ciklas „Studentas vienai dienai“ jau eilę metų pritraukia gausybę moksleivių, norinčių bent trumpam išbandyti, ką reiškia būti studentu ir lankyti tikras paskaitas universitete. Dalyvavimas atitinkamose paskaitose ne tik įdomus, bet ir naudingas sprendžiant, kokias studijas norėsi pasirinkti ateityje.

Rinkis dominančią paskaitą(-as), registruokis ir nurodytu laiku atvyk į pasirinktą paskaitą gyvai arba prisijunk nuotoliu! Tapk studentu vienai dienai ir pajusk, ką reiškia būti tikru akademinės bendruomenės nariu! Kad nebūtų sudrumsta tikros paskaitos tvarka, dalyvių skaičius paskaitose yra ribojamas, todėl būtina išankstinė registracija.

Registruotis į paskaitas galima ČIA.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos