Untitled 1Komunikacijos fakulteto rinkimų komisija informuoja, kad rinkimuose į Vilniaus universiteto Senatą Fakulteto bendruomenė iškėlė du kandidatus:

Doc. dr. Renatą Matkevičienę,
Doc. dr. Andrių Šuminą.

Informuojame, kad prasidėjo agitacinis Komunikacijos fakulteto kandidatų į Senatą laikotarpis.

Bendruomenės susitikimas su kandidate doc. dr. Renata Matkevičiene vyks balandžio 26 d., antradienį, 13:00 val., su kandidatu doc. dr. Andriumi Šuminu vyks balandžio 27 d., trečiadienį, 16:00.

Abu susitikimai vyks gyvai Skirmanto Valiulio medijų centre Vilniaus balso salėje, Maironio g. 7, ir bus transliuojami Komunikacijos fakulteto socialinio tinklo Facebook paskyroje ir MS Teams platformoje.

Kviečiame aktyviai dalyvauti!

KF rinkėjų sąrašas

Sąrašas parengtas vadovaujantis Vilniaus universiteto Statuto 12 straipsnio 4 dalimi.

KF Rinkimų komisija:

• Doc. dr. Nijolė Bliūdžiuvienė (pirmininkė)
  • Asist. dr. Beata Grebliauskienė
  • Rugilė Barauskaitė (studentų atstovė)