SodertornasŠ. m. sausio 11–13 dienomis Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Lyčių studijų centro mokslininkės doc. dr. Lijana Stundžė, doc. dr. Aurelija Novelskaitė ir dr. Reda Adomaitienė dalyvavo projekto "Internationalizing teaching with a gender perspective in the Baltic region" seminare, Sodertorno universitete (Švedija). Seminaro metu buvo diskutuojama apie lyčių studijų dalykų dėstymo problematiką projekto partnerių universitetuose: jautrias temas, mokymo metodus, feministines lyčių studijų prieigas, kt.

Mokslininkės taip pat susitiko su Sodertorno universiteto lyčių studijų mokslininkėmis. Susitikimų metu aptarti šiuo metu Lietuvos mokslininkėms aktualūs klausimai – H2020 projekto SPEAR įgyvendinimas VU, atskiri lyčių lygybės planų įgyvendinimo aspektai, tokie kaip: bendruomenės įtraukimas į lyčių lygybės planų įgyvendinimą, lyčiai jautrios kalbos vartojimas ir pan. Kadangi šiuo metu Lyčių studijų centre yra rengiama nauja lyčių studijų magistro programa, taip pat buvo aptariamos ir bendradarbiavimo galimybės tiek rengiant, tiek įgyvendinant šią programą.

Mokslininkių doc. dr. L.Stundžės ir dr. R.Adomaitienės vizitą rėmė Erasmus + darbuotojų mokymosi mobilumo programa.