51844337483 87db87d995 oBirželio 28 d. vyks Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto bakalauro ir magistrantūros diplomų įteikimo iškilmės.

Bakalauro diplomai bus įteikti Archyvistikos, Kūrybos komunikacijos, Leidybos ir reklamos, Verslo informacijos vadybos ir Žurnalistikos studijų programų studentams. Magistro diplomai bus įteikti Analitinės žurnalistikos, Informacijos sistemų vadybos ir Komunikacijos mokslų studijų programų studentams. Papildomųjų studijų Komunikacija ir informacija studentams bus įteikti pažymėjimai.

Gavusius diplomą sveikins universiteto, fakulteto atstovai, dėstytojai, alumnai, studentų atstovai.

Renginio pradžia - 10 val. šv. Jonų bažnyčioje, adresu Šv. Jono g. 12.

Iki susitikimo džiugioje šventėje!