Lapkričio 9 dieną Komunikacijos fakultete svečiuosis prof. dr. Anda Rožukalnė iš Rygos Stradiņš universiteto (Latvija).

Anda naujienai lt

Latvijos viešosios žiniasklaidos ombudsmenė profesorė Anda Rožukalnė yra pirmoji Latvijos viešosios žiniasklaidos ombudsmenė. Ji yra „Academia Europaea“ narė ir dėsto RSU Komunikacijos fakultete. A. Rožukalnė yra daugelio mokslinių publikacijų apie žurnalistiką ir žiniasklaidą autorė, atstovauja Latvijai atliekant ES Žiniasklaidos pliuralizmo stebėseną ir pasauliniame projekte „Worlds of Journalism Study“.

Lapkričio 9 d. 13 val. paskaita „Media Self-Regulation and Intriguing Case Studies from Latvia“. JR5 aud.(JR, Saulėtekio al. 9).

Kviečiame visus Komunikacijos fakulteto studentus susidomėjusius tema dalyvauti atviroje paskaitoje su prof. A. Rožukalne.

Plačiau apie viešnią: https://www.rsu.lv/en/anda-rozukalne