Šiandien Komunikacijos fakultete įvyko tradicinis doktorantų mokslo metų pradžios renginys. Susirinkusius esamus ir naujai prie fakulteto prisijungusius doktorantus sveikino fakulteto dekanė prof. dr. Renata Matkevičienė, Knygotyros, mediotyros ir leidybos tyrimų katedros vedėja, doktorantūros komiteto pirmininkė prof. dr. Aušra Navickienė.

Doktorantu renginys 2023

Prof. A. Navickienė susitikimo metu pabrėžė, jog šiais metais sukanka 30 metų, kai Komunikacijos fakultete buvo pradėtos vykdyti savarankiškos doktorantūros krypties studijos. Per visus šiuos metu fakultete buvo sėkmingai apgintos 87 daktaro disertacijos.

Susitikimo metu daktaro laipsnio diplomas buvo įteiktas dr. Neringai Latvytei, kuri disertaciją tema „Holokausto atminties vietų komunikacija Lietuvoje XX a. II p. – XX a. pr.“ apgynė 2023 m. rugsėjo 14 d.

Dr. Neringa Latvytė pasidžiaugė, jog visų studijų metu jautė bendruomenės palaikymą: „Komunikacijos fakulteto bendruomenė mane labai palaikė šiame nelengvame kelyje, kai susidurdavau su sunkumais ar stokojau motyvacijos. Man buvo svarbus bendruomenės tikėjimas manimi, kai pati savimi netikėjau“. Dr. N. Latvytė taip pat pasveikino naujus fakulteto doktorantus įsiliejus į bendruomenę ir linkėjo nesustoti: „Niekada nepamirškite, kad kelią nueina tik einantys“, – susitikimo metu sakė dr. N. Latvytė.

Susitikimą vainikavo naujai prie fakulteto prisijungusių doktorantų prisistatymai, naujais bendruomenės nariais tapo Lukasz Kaminski, kuris imsis tyrinėti tautinės tapatybės bei etiškumo problematikos, bei Alisa Žarkova, kuri dirbs įtraukios leidybos temoje.

Linkime visiems sėkmingų studijų metų bei įdomių mokslinių tyrimų!